Workbench Email (2.2.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Format
uk: Формат

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Roles
uk: Ролі

en: Fields
uk: Поля

en: Role
uk: Роль

en: Provider
uk: Постачальник

en: Template
uk: Шаблон

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Transition
uk: Перехід

en: Templates
uk: Шаблони

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Bundles
uk: Пакети

en: Bundle
uk: Пакет

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за вибраними ролями

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Reply to
uk: Відповідь
