Workbench Email (2.2.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Fields
kk: Өрістер
