Workbench Email (2.3.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Format
ast: Formatu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Role
ast: Rol
