Workbench Email (2.3.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Recipients
da: Modtagere

en: Roles
da: Roller

en: Fields
da: Felter

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Role
da: Rolle

en: Provider
da: Udbyder

en: Template
da: Skabelon

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Transition
da: Overgang

en: Templates
da: Skabeloner

en: Machine name
da: Internt navn

en: Restrict to the selected roles
da: Begræns til de valgte roller

en: Reply-To
da: Svar til

en: Dependencies
da: Afhængigheder

en: Roles with access
da: Roller med adgang

en: Reply to
da: Svar på

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
