Workbench Email (2.3.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Roles
eo: Roloj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Bundle
eo: Fasko

en: Dependencies
eo: Dependecoj
