Workbench Email (2.3.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
