Workbench Email (2.3.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ
