Workbench Email (2.3.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Recipients
bg: Получатели

en: Roles
bg: Роли

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Role
bg: Роля

en: Template
bg: Шаблон
