Workbench Email (2.3.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Roles
hr: Uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Role
hr: Uloga

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Template
hr: Predložak

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
