Workbench Email (2.3.2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
