Workbench Email (2.3.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Role
te: పాత్ర
