Workbench Email (2.3.3) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Roles
oc: Ròtles

en: Fields
oc: Camps

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Role
oc: Ròtle

en: Template
oc: Modèl

en: Transition
oc: Transicion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Bundles
oc: Paquets

en: Bundle
oc: Paquet

en: Restrict to the selected roles
oc: Restrénher als ròtles seleccionats

en: Reply to
oc: Respondre
