Workbench Email (2.3.4) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Roles
ca: Rols

en: Fields
ca: Camps

en: Plain text
ca: Text pla

en: Role
ca: Rol

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Template
ca: Plantilla

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Transition
ca: Transició

en: Templates
ca: Plantilles

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Restrict to the selected roles
ca: Restringeix als rols seleccionats

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Reply to
ca: Respondre a

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
