Workbench Email (2.3.4) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Role
gu: હોદો

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Dependencies
gu: આધારિત
