Workbench Email (3.0.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Fields
gl: Campos

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Role
gl: Rol

en: Provider
gl: Proveedor

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Bundle
gl: Paquete

en: Restrict to the selected roles
gl: Restrinxir aos roles seleccionados

en: Dependencies
gl: Dependencias
