Workbench Email (3.0.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Roles
ka: როლები

en: Fields
ka: ველები

en: Role
ka: როლი

en: Provider
ka: პროვაიდერი
