Workbench Email (3.0.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل
