Workbench Email (3.0.1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Roles
be: Ролі

en: Fields
be: Палі

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Role
be: Роля

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Bundle
be: Набор

en: Restrict to the selected roles
be: Абмежаваць да абраных роляў

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
