Workbench Email (3.0.2) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Roles
pl: Role

en: Fields
pl: Pola

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Role
pl: Rola

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Transition
pl: Przejście

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Email Template
pl: Szablon e-maila

en: Restrict to the selected roles
pl: Tylko użytkownicy o wskazanych rolach

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Roles with access
pl: Role z dostępem

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Reply to
pl: Odpowiedz

en: Email field
pl: Pole email

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
