Workbench Email (3.0.2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Author
pt: Autor

en: Subject
pt: Assunto

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Rótulo

en: Format
pt: Formato

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Roles
pt: Papéis

en: Fields
pt: Campos

en: Plain text
pt: Texto puro

en: Role
pt: Papel

en: Provider
pt: Provedor

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Transition
pt: Transição

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Bundle
pt: Pacote

en: Restrict to the selected roles
pt: Restringir aos seguintes papéis

en: Workflows
pt: Fluxos de trabalho

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Transitions
pt: Transições

en: Reply to
pt: Responder a

en: Email field
pt: Campo de email

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message na função %function (linha %line do arquivo %file).
