Workbench Email (3.0.3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Roles
lt: Rolės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Role
lt: Rolė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
