Workbench Email (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
