Workbench Email (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Recipients
sq: Marrës

en: Roles
sq: Rolet
