Workbench Email (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
