Workbench Email (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: ID
eu: IDa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Machine name
eu: Makinaren izena
