Workbench Email (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Role
sr: Улога

en: Template
sr: Шаблон

en: Templates
sr: Шаблони

en: Bundle
sr: Пакет

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
