Workbench Email (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: Template
is: Sniðmát
