Workbench Email (8.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು
