Workbench Email (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Recipients
et: Saajad

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Template
et: Mall

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
