Workbench Email (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
