Workbench Email (8.x-1.0-alpha7) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
