Workbench Email (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Restrict to the selected roles
bo: བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ
