Workbench Email (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Recipients
ja: 受信者

en: Roles
ja: 役割

en: Fields
ja: フィールド

en: Role
ja: 役割

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Template
ja: テンプレート

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Transition
ja: 遷移

en: Templates
ja: テンプレート

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: Restrict to the selected roles
ja: 選択した役割にユーザーを制限

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Email Templates
ja: Eメールテンプレート

en: Workbench
ja: ワークベンチ

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
