Workbench Email (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Field
mn: Талбар

en: Format
mn: Бүтэц

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
