Workbench Email (8.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: Dependencies
ne: आश्रित
