Workbench Email (8.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Format
es: Formato

en: Recipients
es: Destinatarios

en: Fields
es: Campos

en: Role
es: Rol

en: Provider
es: Proveedor

en: Template
es: Plantilla

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Transition
es: Transición

en: Templates
es: Plantillas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Bundles
es: Paquetes

en: Bundle
es: Paquete

en: Restrict to the selected roles
es: Limitar a los roles seleccionados

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Email field
es: Campo tipo email

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).
