Workbench Email (8.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: Role
ps: ونډه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
