Workbench Email (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
