Workbench Email (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Role
hy: Դեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
