Workbench Email (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Roles
ro: Roluri

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Role
ro: Rol

en: Provider
ro: Furnizor

en: Template
ro: Șablon

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Transition
ro: Tranziție

en: Templates
ro: Şabloane

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Bundle
ro: Pachet

en: Restrict to the selected roles
ro: Restricționat la rolurile selectate

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
