Workbench Email (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Roles
cs: Role

en: Fields
cs: Pole

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Template
cs: Šablona

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
