Workbench Email (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
