Workbench Email (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Format
tr: Biçim

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Roles
tr: Roller

en: Fields
tr: Alanlar

en: Role
tr: Rol

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Template
tr: Şablon

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Transition
tr: Geçiş

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Restrict to the selected roles
tr: Seçilen rollerle sınırla

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
tr: %type: %function içinde @message (%file  içindeki %line).
