Workbench Email (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Role
bs: Uloga

en: Restrict to the selected roles
bs: Ograniči na odabranu ulogu
