Workbench Email (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Field
se: Gieddi

en: Format
se: Formáhtta

en: Fields
se: Giettit
