Workbench Email (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: شناسه

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Role
fa: نقش

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Template
fa: قالب

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Transition
fa: انتقال

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Bundle
fa: بسته

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Workbench
fa: میزکار

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
