Workbench Email (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
