Workbench Email (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Field
az: Sahə

en: ID
az: İD

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Role
az: Rollar

en: Provider
az: Provayder

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Transition
az: Keçid

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Restrict to the selected roles
az: Seçilmiş rollarla məhdudlaşdırın

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
