Workbench Email (8.x-1.7) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra
