Workbench Email (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Label
si: ලේබලය
